| MisakoYui a întrebat:

Cum pot castiga bani lucrand pe laptop acasa? ...Multi lucreaza de acasa si fac bani, vreau si eu pentru o perioada sa fac asa.
Vreau detalii si serioase va rog.

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

| MisakoYui explică (pentru ZEU93):

Da, te rog sa imi explici ce trebuie sa fac o.o

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? si aici ma refer la lucruri serioase gen programare, web design, seo, experienta serioasa in scriere de articole

| neutrino a răspuns:

Cei ce fac astfel banii, se pricep la ceva. Tu ce stii sa faci bine si eficient?

| Alcyon a răspuns:

Depinde de ce stii sa faci. Iti recomand sa-ti faci cont pe niste site-uri gen fiverr, desi concurenta s-ar putea sa fie destul de mare. O cunostinta de-a mea se lauda ca ia aproape 500 de euro (face logouri si bannere). Acum, nu stiu ce sa zic... Eu n-am avut prea mult succes cu site-urile astea... dar pe de alta parte, mi-am facut cont destul de tarziu, cand deja erau foarte multi oameni inscrisi. Ai mai putea incerca sa scrii articole (te avertizez insa ca se castiga foarte putin) sau, daca ai autorizatie de traducator, sa colaborezi cu o firma de traduceri.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, treaba asta cu "facutul banilor de acasa" a fost mereu o chestie "vanata" de romani. In principiu, de facut bani de acasa inseamna de fapt sa lucrezi ca freelancer in functie de aptitudinile tale (ori sa prestezi servicii de webdesign daca stii, ori sa faci site-uri pentru altii, lucruri de genul acesta). Separat, mai sunt si alte metode. Eu una nu ma pricep sa fac site-uri si asa mai departe, asa ca am mers pe varianta de cumparat site-uri pentru marketing afiliat. Practic, cumperi site-uri care produc o anumita suma lunar (produce mai mult - costa mai mult de cumparat) - e usor de facut mentenanta (am gasit pe net tutoriale si m-au ajutat si cei de la care am luat site-urile) si produce un venit lunar in plus. Nu te imbogatesti, dar daca iei mai multe (active) - putin cate putin se transforma in sume considerabile   Uite linkul de unde am luat: https://www.leadmagnet.ro/site-uri-pentru-marketing-afiliat/

| carla2010 a răspuns:

Sunt site-uri speciale care au locuri de munca doar pentru cei care vor sa lucreze de acasa, dar provocarea este sa reusesti, sa te poti concentra, sa te lase familia in pace, nu sa te trimita la piata in mijlocul taskului. Citeste articolul asta http://www.meritangajat.ro/......-domiciliu

| DascaluViorel a răspuns:

Trebuie sa ai un site, sa ai content de calitate, sa ai trafic si faci bani din reclame e greu la inceput dar este de viitor. investitie minima

| TaneOfficial a răspuns:

Heio, salutare internautilor, asatazi o sa va prezint o metoda sigura si interesanta de a face BANI REALI DOAR JUCANDUTE un joc complex care te asigur ca iti va capta atentia. O multime de jucatori chiar traiesc din pricina acestui joc, de ce sa nu fii si tu unul dintre ei?

Te astept sa intri si sa ne formam cea mai cool comunitate din Romania.

Nu ezita sa IMI DAI MESAJ in cazul in care nu te descurci, eu in cel mai scurt timp posibil iti voi da un mesaj cu mai multe detalii de joc.

Uite aici link-ul de la joc, ce mai astepti:

https://www.marketglory.com/strategygame/dariusbm12

| Cosmetice_Si_Haine_Vand_1995 a răspuns:

Buna, eu iti recomand sa rezolvi chestionare. eu am o saptamana de când rezolv chestionare si deja am 15dolari. http://www.viespar.ro/? reff=616504fe76d98769608c2e0b3b37974c acesta este link-ul unde te poti inregistra. dupa ce te inregistrezi primesti 5dolari bonus, apoi incepi sa rezolvi chestionare. când acumulezi 50de dolari ii poti retrage pe card. sper ca ti-am fost de ajutor. pentru mine e cel mai serios site unde poti sa faci bani usor