| Mihaela_Ramona_1982 a întrebat:

Cum pot face bani din fata calculatorului in timpul liber?

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| OnuOnulică a răspuns:

Singura șansă în care poți câștiga sigur bani e youtubul. Însă nu toți sunt făcuți pentru videoblog sau gaming pe internet.

| Sn4k3 a răspuns:

Sunt site-uri care te platesc daca te uiti la reclame. Asa face un prieten de a meu bani, nu foarte multi da macar face.