| cFlorin a întrebat:

Cum sa fac bani in timpul liber(nu pe net). Fara raspunsuri stupide. FUNDA

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de varsta si de timp! Poti sa incepi cu un post part-time.

Răspuns utilizator avertizat
| ROB3RT89 a răspuns (pentru cFlorin):

Tu nici 14 ani n-ai si vrei sa lucrezi?! Stai linistit ca o sa ai timp toata viata sa muncesti.Singura ta sansa la varsta ta e zilier... Daca aveai macar 16 ani te puteai angaja cu acordu parintilor.

| Mi16 a răspuns:

Te poti inscrie cu numele unul adult...Iti zic, bani nu economisesti foarte mult dar de buzunar iti ajung si daca vrei sa-ti iei ceva anume eu zic ca ii poti strange repede. Dai catalogul mamei sa te mai ajute, la colege, eventual daca ai si sora e si mai bine happy Bafta!winking

| sEEk8 a răspuns:

Depinde de varsta, daca ai 18 ani angajeaza-te undeva cu un program simplu si lejer. dar salariul nu va fi foarte marehappy!

| blackwidow10 a răspuns:

Ceva part-time. Poti gasi multe..numai sa te interesezihappy Asta conteaza. Ori ca promoter( imparti pliante), ori operator de sondaje de opinie.Sunt multe...si iti faci programul cum vreibig grin Gen la astea cu sondajele, le iei tu dupa site (sondajele) sau de la firma, si le faci cand doresti, la sf saptamanii le predai si iti iei banii pe sondajhappy Oricum sunt o gramada crede-ma, just search!