| bellavika a întrebat:

Cum pot face bani pe internet in Republica Moldova?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| demilovato92fan a răspuns:

Eu folosesc clixsense. Axeaza-te pe unu maxim 2 ptc-uri si daca stii cum sa le promovezi si sa aduci referali o sa ai mult de castigat. Eu am facut anul trecut putin peste 100 de euro doar cu clixsense si mi-au prins foarte bine. Nu am investit nimic. Am lucrat cu clixsense pentru ca au forum cu dovezi de plata si binenteles ca mi-am si primit banii. Click aici pentru detalii si inscriere: http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......-aleg.html

| demilovato92fan a răspuns:

Dar asta cu Oriflame nu tine neaparat de bani pe net. E vorba de vanzare directa!

| demilovato92fan a răspuns:

Si eu am cautat ca tine ceva de munca de acasa. in cele din urma am gasit ceva sigur, din care castig destui bani. Eu pot dovedi ca se poate. inscrie-te la Oriflame, te pot inscrie eu. Doar intra pe http://inscriereorif.no-ip.org si completeaza formularul de inscriere. Te invat cum sa faci profit mare, sau sa-ti dezvolti o echipa. Ai si un concurs acolo pe site; in plus suntem tot timpul la dispozitia celor pe care ii inscriem cu tot felul de informatii si sfaturi legate de activitatea de consultant Oriflame. http://inscriereorif.no-ip.org e cea mai buna alegere! pentru orice alte intrebari poti suna la numerele de telefon de pe site. simplu... merita sa incerci. nu ai ce pierde, nu investesti nici un ban. doar castigi :D http://inscriereorif.no-ip.org

| clearyoumind a răspuns:

Salut,uite aici o metoda de aface bani pe net, intra pe tatu-marius.ws sau contacteaza-ma la tatu.marius85 si iti voi da toate delaliile necesare

| FlorinM81 a răspuns:

Eu am gasit pe http://www.castigi-bani-pe-net.ro mai multe metode de a face bani online. Nu conteaza de unde esti.

| bellavika explică:

Dar vreau sa va spun ca am 16 ani

| CataC a răspuns (pentru bellavika):

Buna Vica
Nu iti face sperante cu bani facuti din dat click, dar s-ar face bani stand acasa si apasand pe mouse n-ar lucra nimeni in lume. trebuie sute de clickuri pentru un dolar, in general faci cativa dolari pe luna. Pierzi viata aiureahappy
Daca te uiti toti au domenii gratuite, ca sa vezi cat s-au imbogatit.
Daca vrei sa faci bani trebuie sa inveti sa faci ceva, orice. Nimeni nu te va plati pentru nimic.
Poti face bani din absolt orice, websdesign, cod, pana si din tehnoredactare, dintr-un blog, dintr-o pagina de facebook cu un umar mare de fani (mii).
Ideea e sa inveti sa faci ceva, altfel ajungi sa faci $50 pe an dand clickuri si facand relama la marea ta afacere pe forumuri.
Mult succes happy

| bellavika explică:

Eu am 16 ani

| vicumd a răspuns:

Salutare....nu e nici o escrocherie, este adevarat si destul de posibil sa faci bani pe net, desi nu chiar sume considerabile cum promit majoritatea, totul depinde de cit timp o sa petreceti pe adresa care eu o voi afisa...E necesar pentru inceput sa aveti un cont pe www.webmoney.ru,site prin care primiti si luati banii dvs, daca aveti deja un cont urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa va inregistrati pe aceasta adresa :https://goo.gl/3M8kyM,aici dvs o sa citigati bani pe seama citirii mesajelor ce le primiti, pe seama indeplinirii serviciilor oferite de site.Paralel cu acest site mai este unu care plateste in ruble. https://goo.gl/cdK6dC
Cerintele si modul de lucru sunt aceleasi.
Cu banii cistigati pe aceste site/uri, puteti achita serviciile comunale pe net, precum si puteti reincarca contul de telefonie mobila. Puteti si face cumparaturi online.As vrea sa precizez ca pentru a cistiga bani si mai multi, puteti sa invitati prieteni, sau alte persoane cunoscute, astfel va veti mari cistigu.
Deci spor la munca!

| Starodub_Timofei_1981 a răspuns:

CEA MAI SIMPLA METODA DE FACUT BANI
Cum sa faci bani mulți repede, ușor și legal cea mai noua metoda de a face bani pentru romani! BANI DE BUZUNAR PE TIMP DE CRIZA! Bani rapid si sigur pe internet. Testat! Eu am făcut 3000.00 de lei in 3 saptamani! E randul tau! Functioneaza! Singurul care functioneaza cu adevarat! Nu risti nu castigi. Nu este nici o gluma, crede-ma! Depinde numai de tine daca vrei sa citesti pagina asta sau nu, eu nu pot spune decat ca 5 minute de citit iti pot schimba viata (si portofelul!), depinde numai de tine "poti face bani usor si repede" crede-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale). Aceasta este cea mai usoara si mai rapida cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. merge! e testat! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul. eram sceptic, totusi...raspunsul este aici http://tstarodub.blogspot.com/......-bani.html

| VasileviciMarin a răspuns:

Nu stiu cum sa faci ca n-am idee