| spirake25 a întrebat:

Cum pot face bani pe net simplu si usor?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Simplu si usor nu se poate
cu multa munca da. pui mana si inveti ceva programare sau webdesign

| ale28bz a răspuns:

La întrebarea asta cel mai simplu şi uşor e să cauţi pe Google, dacă nu ai timp să cauţi, nu vei avea timp nici să faci bani pe net, acest lucru implică, multe click-uri, cunoştinţe de limbă engleză, talent la scris, inspiraţie de a încărca filmuleţe pe Youtube, poţi să îţi faci un blog sau un site, pe care să îl monetizezi (Google Adsense sau Afiliere) îţi pot da un link către un site care te-ar putea ajuta să înţelegi mai bine ce ţi am scris mai sus aaaa stai că nu pot să îl postez că e considerat spam şi m-au ameninţat că îmi suspendă contul şi totuşi o voi face cu speranţa că vor citi cu atenţie întrebarea ta şi răspunsul meu
Ai aici http://banii-tai-din-click.blogspot.com.es/ mai multe soluţii (intră doar dacă vrei). Dacă te-a ajutat răspunsul meu, lasă un mesaj sau dă Fundă ca să îmi justific şi eu către Admini site-ului ŢUP.ro motivul pentru care tot postez acest site la acest gen de întrebări.

| fany22 a răspuns:

Salut! simplu si usor se poate face printr-un business online-iLA!
ID.mess:fn22_2005.
Cu stima.