| RaducuChristian a întrebat:

Cum pot face bani simplu si usor pe invu? sunt la inceput. MULTUMESCsad.

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Daca ti-ai facut contul recent atunci iti merg mai multe optiuni. De exemplu :http://imvu.com/earn/index/. Alegi o optiuni si o faci. Cele mai simple sunt 'instaleaza bara de aplicatii imvu' si iti da 1000 credite sau ' refer a friend'. Pentru un prieten iti da 1500 credits.

In legatura cu a doua varianta:
1) faci un cont e-mail nou
2) dai click pe 'refer a friend' din lista pe care ti-am dat-o mai sus
3) vor aparea niste spatii pe care trebuie sa le completezi; la friend's e-mail scrii e-mailul pe care l-ai facut ( punctul 1). Dai send
4) Te duci pe e-mailul creat. Vei gasi o scrisoare de la imvu prin care te invita sa te alaturi comunitatii. Dai click pe ok( sau ce iti pare tie ca spune ca aprobi)
5) Dupa ce dai click pe ok, vei fi nevoit sa faci un cont nou de imvu. In timp ce faci contul la e-mail scrii e-mailul pe care l-ai facut tu.Parola pe care o pui sa o tii minte.
6) Dai cuiva contul sa intre pe el si sa iti dea chat de 5 ori.

Si cu asta vei obtine 1500 credite.