| viktau a întrebat:

Cum pot face trafic pe www.trefla50.co.cc

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trafic se poate face in mod GRATUIT cat si contra cost. Gratuit prin postarea link-ului in diferite site-uri de anunturi gratuite, pe forumuri si pe saite-urile cu trafic mare. Contra cost se face apeland la o persoana specializata in promovarea si optimizarea pe google.

| rody112 a răspuns:

Arunca o privire si aici http://www.howmakecash.org poate te inspira cu ceva

| viktau explică (pentru rody112):

Mersi mult pentru raspuns! E de ajutor, am sa reflectez asupra lucrurilor.
E de ajutor situl asta. MS!