| Aly_8868 a întrebat:

Cum pot sa castig bani la niste concursuri de pe calculator?

9 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-incercat/ Incearca o Afacere MLM online.

| Lora_6439 a răspuns:

Nu se castiga. Sunt niste mari inselatorii jocurile alea oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine si usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine si usor

| Demise a răspuns:

Pe www.heyo.ro se da un concurs: aduci prieteni, castigi bani. trebuie sa aduci multe persoane pe site, mai multe detalii pe site. Pe http://e-castig.com te inscrii si iti alegi un premiu, de exemplu un iphone: acesta costa 1500 euroi (asa se numesc) si la fiecare click dat primesti 1 euroi. mai multe detalii pe site. sper ca ti-am fost de folos! :):)

| hasegawa a răspuns:

De obicei cei care participa la aceste concursurii si nu sunt din partea celor care le fac adica nu au pile nu prea castiga

| Elena321 a răspuns:

Pff...acest lucru nu se poate(din pacate).
Trebuie sa-ti gasesti un JOB ceva daca vrei sa castigi bani
Mult noroc!
papa!
:*:*

| ynusha a răspuns:

A pai simplu
winking
ia-ti un job
asta cu banii pe pc e in avantaju lor nu al nostru
lol
:X