| cookieshor a întrebat:

as dori si eu o lista cu cateva concursuri la care as putea participa(am 16 ani) chiar si pe internet si sa castig bani si alte chestii...
e.g.:"Concurs de poezie"...thinking
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Hmm, sa castigi bani, eu sunt reprezentant oriflame, te pot face si pe tine daca vrei, si sa te invat tot ce trebuie sa stii, se castiga destul de bine.

3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Poate ai avea noroc cu oriflame, este o firma cu produse mai calitative decat cele 2 pe care le-ai enumerat tu, si nu este nici-o pierdere daca nu ai comenzi, poate intr-o luna ai si in alta nu ai, comanzi cand vrei si cat vrei, nu exista o limita.

| Reek54 a răspuns:

Un id de messenger sau skype, ca sa nu umplem aici cu raspunsuri, si discutam acolo despre tot.

| Reek54 a răspuns:

Nu te pot adauga, imi spune ca e o eroare la server.
Incearca tu sa ma adaugi : original_reek_id