| BobMarley_6652 a întrebat:

Cum pot sa-mi leg cardul piraeus bank la un cont online de tranzactii cum ar fi mooneybookers eu vreau sal leg pentru a avea acces online la cont si pentru a vedea cati banii am in cont!

2 răspunsuri:
| andreea3216 a răspuns:

Vorbeste cu un reprezentant al bancii Piraeus, teoretic ar trebui sa aiba optiunea de internet banking disponibila, majoritatea bancilor o au.

| marlanuu a răspuns:

Eu am de la banca (ing) un home bank si cu acesta pot verifica contul de acasa.