| Răzvăă a întrebat:

As vrea sa strang 23 de milioane pana la vara si am 8 milioane pana acum, dar nu stiu cum. Va roog ajutati-ma. Funda.

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Daca esti incepator si nu sti prea multe despre castig de bani pe net, vezi acest site poti castiga daca te implici un pic cate 30-50€ pe luna suficient ca in vara sa ai bani: http://www.bani-net-azi.ro/

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Tot ce ţi-au dat ca idee până acum, sunt total eronate.Nu o să câştigi din aşa ceva.

| PotatoMustDie a răspuns:

Ia-ti o slujba part time.

| alexax a răspuns:

Te poti angaja la impartit pliante si la tot felul de activitati pentru a mai castiga niste banuti pe care ii poti pastra.

| AdrIonS a răspuns:

Http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=adrions

cred ca vei avea de castigat mult, t mai mult de pe urma acestui site.
cel putin mie mi-a fost foarte folositor..nu ezita sa te inscrii..si pentru intrebari, lasa mesaj..iti mai pot spune si altele care chiar platesc.