| EusuntGabii a întrebat:

Vreau si eu un aparat profesional..si trebuie sa strang banii am 2 milioane..si un aparat bun este 7 mil. Cum sa strang mai multi bani vreau sa ii strang pana pe 15 august...

7 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Ceri bani parintilor. laughing

| DimLight a răspuns:

Esti nascut pe 15 august, k napoelon? big grin

| DimLight a răspuns:

Esti nascut pe 15 august, k napoleon? big grin

| Unlucky a răspuns:

Un aparat profesional de ce?laughing Daca de fotografiat, unul profesional nu gasesti la 7 milioane. ( decat daca e 7 mil. de euro ) La 7 milioane iti poti cumpara u aparat bun, sa faci poze de o calitate mai buna, dar in nici un caz unul profesionallaughing Unul profesional costa peste 30 milioane. poate ajunge pretul chiar si la 500 milioane happy
Cat despre stransul banilor...incearca sa nu iti mai cheltui alocatia, banii de buzunar care parintii tii dau, daca ai peste 14 ani poti sa te angajezi la vreo firma de genul Avon, Oriflame, Ladys.(chiar daca esti baiat big grin ) Sau zi-le parintilor tai sa iti cumpere cadou de ziua ta. Si daca ziua ta nu e pana pe 15 august, poti sa zici ca il vrei mai devreme. happy

| EusuntGabii explică (pentru Unlucky):

Da.ia uitate tu pe internet cu cat gasesti un aparat eu stiu ca e de la 7 mil. ca are si o pretena.Lol.

| Unlucky a răspuns (pentru EusuntGabii):

Nu e profesional. Asa am si eu, la 15 milioane, un Nikon Coolplix dar nu se numeste profesional. alea profesionale au obiective mari, sa le schimbi, diferite chestii, etc.laughing

| damuss a răspuns:

Daca ai 16-17 ani, poate vrei un aparat de barbierit profesional. Atunci banii iti ajung. laughing)