| RPG878 a întrebat:

Cum pot transfera bani de pe skrill pe un Mastercard?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Banii se transfera intr-un cont, nu intr-un card.

| ZyRRe a răspuns:

Ca să transferi banii de pe skrill în contul bancar, respectiv cardul asociat contului, vei intra pe platforma skrill, the loghezi, iar imediat cum te loghezi vei vedea cele patru butoane "Pay online" "Get a skrill card" "Buy and sell crypto" si "Send money". Tu vei apasa pe butonul "Send Money" si urmezi pasii de acolo. Spor!

| Utilizatornew25 a răspuns:

Banii poți să ii transferi doar într-un cont bancar, nu într-un card!

| ZyRRe a răspuns (pentru Utilizatornew25):

Doi cocoși. Vă bateți cu pumnul în piept că sunteți mari deștepți, a greșit omul formularea întrebării dar nici că ați venit cu un răspuns.

| Utilizatornew25 a răspuns (pentru ZyRRe):

Găina, dacă a greșit formularea nu e problema mea, eu am răspuns la ce a întrebat, ții tu condica la comentarii? Culcă-te