| Mihai99182 a întrebat:

Salut, voiam sa stiu daca pot transfera bani din Skrill in paypal, daca da, imi ia comision mare?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti face acest lucru direct de pe site-ul Skrill/Paypal, totusi poti folosi site-uri tip e-currency exchanger pentru a-ti duce misiunea la bun sfarsit. Site-urile tip E-Currency Exchanger iti vor lua banii din contul de Skrill si ti-i vor transfera instant in contul de PayPal. Aceasta este singura metoda prin care poti transfera banii din Skrill in PayPal. Tine cont de faptul ca acest proces este unul riscant daca nu folosesti companii cu reputatie, intrucat sunt foarte multe site-uri disponibile care pretind ca fac acest lucru, insa in final vei ramane cu banii luati din Skrill si nimic transferat in PayPal. (scam) Iti sugerez sa folosesti serviciul oferit de ExchangePurse.com intrucat au o taxa de 1.5% per tranzactie si sunt o companie sigura si de incredere. Mult succes!

| Elysa1 a răspuns:

Buna iti transfer eu in paypal si tu mie in skrill daca doresti

| Iamnitchi_Mihai_1987 a răspuns (pentru Elysa1):

Poti sa imi dai in skrill o suma de bani si eu ti dau pe paypall? as avea nevoie.