| alexalex_4797 a întrebat:

Cum poti inmulti niste bani?(vorbim de o suma mica, 200-300ron., in afara de pariuri sportive.

9 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Daca i-am putea sa-i cultivam si apoi sa revenim sa strangem recolta ce bine ar fi!

| anotherchild a răspuns:

Tu vrei cam mult - vrei sa castigi bani prea usor.
Poate voiai sa zici ca incerci sa inmultesti niste bani - Sau sa pierzi acesti bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| katy2010 a răspuns:

Un cont de credit la banca, pentru dobanda.suma se inmulteste, dar asta nu inseamna ca se inmulteste intr-o saptamana. dureaza putintongue

| Dana_8418 a răspuns:

Bilete la lottohappy. stiu si euhee hee

| dracosu a răspuns:

Nici o data nu vrei primii raspunsul pe tava, il vei descoperii singurwinking

| cosminacosmi a răspuns:

Pune-i undeva unde e greu de gasit si cand mai castigi bani pune-i acolo si ti se inmultesc