| eu_3300 a întrebat:

Cum as putea sa fac banilaughing? in afara de pariuri sportive nu stiu altmod...si de muncit nu prea am unde sunt inca minor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Emigreaza in thailanda si fi prietenos cu turistii

| astertix09 a răspuns:

Pai, daca iti place sa lucrezi pe calculator poti sa te apuci sa inveti un limbaj de programare. Un site cu cateva pagini HTML statice il poti face in cateva ore, doar nu e mare lucru de scris.
Incearca sa gasesti carti in romana care sa iti explice pas cu pas si clar si vei avansa repede.

Poti gasi o multime de locuri in care sa iti pui si site-ul tau.

Important e sa faci bine ceea ce faci, ca rezultatele sa vorbeasca pentru tine.

Dupa cate stiu in Romania poti sa lucrezi cu acordul parinitilor inca de la varsta de 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul joc social in care poti schimba moneda virtuala pe bani reali.
Este 100% GRATIS. Deschiderea unui cont iti ia 2 minute.
Poti fi proprietar de firma, politician sau militar.
Exista peste 20 de tipuri de companii de la restaurante la banci sau loterii.
Poti face bani cu propria revista indiferent de ce subiect abordezi.
Poti cumpara si vinde orice, inclusiv alti jucatori.
Invitat-ti prietenii si castiga impozite pe viata de la ei.
Iti ia cel mult o ora pe zi pentru a-ti gestiona afacerile. E simplu.
pentru inscrieri http://www.anno1777.com/index.php?i=31669

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate tot din pariuri fac si eu bani

| Bog a răspuns:

Salut! Da-mi voie sa te ajut cu un sistem de pariuri. Ca si tine tot cu asta ma ocup. Timp de 10 zile iti voi tirmite pe mail pronosticurile mele, u decizi miza ( de preferat sa fie aceiasi pentru fiecare varianta in caz ca doresti sa o urmezi), si la sfarsitul celor 10 zile imi vei spune daca ti-au fost de ajutor big grin. Id-ul meu: bog_greeneyes. Te astept! Mult succes!

| realcashonline a răspuns:

Daca vreti sa castigati la pariuri, va recomand acest site : http://7-betting-scheme.webs.com, unde o sa gasiti acolo 7 scheme de pariuri cu care poti face foarte multi bani. Aceste scheme sunt gratuite si tot ce trebuie sa faceti este sa intrati pe site si sa le puneti in aplicare. Va doresc mult succes.