| MarianDeluise a întrebat:

Cum pun un pariu la Casa Pariurilor?

Răspuns Câştigător
| gamerulyonutz a răspuns:

Simplu, pui numerele meciurilor EX: 144 ar fi dinamo-steaua sa zicem, si dupa numarui asta pui - 1, daca castiga prima echipa sau 2, daca castiga a doua echipa, sau xui 1x, 2x, 3x si asa cu 1 x pui ca se da mai mult de 1 gol in meci si castigi mai mult, bft funda

| MarianDeluise explică (pentru gamerulyonutz):

Man,dar zice acolo in dreapta miza, plata, castig etc. Si cand dau printeaza biletu, apare : Citez:
1 483 Steaua - Rapid 08.03. 21:00 X2 3.10
Miză :
0.95
cota :
3.10
Bonus inclus :
1 %
Câştig :
2.97

Atenție! Codurile biletelor virtuale sunt valabile doar pentru săptămâna curentă.

Acesta nu este un bilet de pariere. Pe baza codului (indicat în colțul din dreapta-sus) se poate emite un bilet de pariere în agențiile noastre. Selecțiile făcute nu generează obligația de a efectua un bilet identic. Cotele și evenimentele se pot modifica între momentul efectuării acestei selecții și momentul efectuării biletului în agenție, pot exista restricții suplimentare, cu respectarea regulilor generale de pariere.
thinking sa inteleg ca s-a trimis biletu meu?

| gamerulyonutz a răspuns (pentru MarianDeluise):

Esti sigur ca l-ai scris cum trebuie?