| HippocrateS a întrebat:

Casa Pariurilor sau StanleyBet?
Argumentati!

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Stanleybet,pentru ca au o oferta mult mai variata si pentru ca sunt mult mai seriosi decat Casa Pariurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stanley Bet, pentru experienta pe care o au si seriozitatea pe care au demonstrat-o de-a lungul anilor.

| HippocrateS explică (pentru anonim_4396):

Iti va lua impozit in cazul unui castig de peste 600 lei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HippocrateS):

Asta nu am cum să știu. Chiar nu am. Probabil că la ei pe site găsești toate condițiile necesare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

StanleyBet. Au cote mai mari si asta e suficient... Iti ia impozit 25% din diferenta dintre suma castigata si 600 de lei- asa e la pariuri... Baga online si nu-ti mai impoziteaza nimic in cazul unui castigwinking

| einsteinchen a răspuns:

Niciuna dintre ele.
ARGUMENT: vei avea mai multi bani in buzunar.

Foarte vaga intrebarea ta.
Tu ce-ai raspunde la: BRD sau BCR? Argumenteaza!

| HippocrateS explică (pentru einsteinchen):

"Foarte vaga intrebarea ta. "
Ma grabeam.
Voiam sa vad argumente pro si contra acestor agentii de pariuri.

"Tu ce-ai raspunde la: BRD sau BCR? Argumenteaza!"
Detest tot ce tine de sistemul bancar.Niste minciuni.