| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

Cum sa aflu codul i-ban de la un card de la Bcr?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este cardul tau afli codul IBAN de la orice unitate BCR, te duci si soliciti un extras de cont sau situatie financiara a contului.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ar trebui sa fie scris pe fata cardului.
Sau, in plicul in care ti-a venit cardul (daca a venit prin posta), ar trebui sa fie o hartie cu codul IBAN.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Poseserul cardului,al contului la care este atasat cardul, poate afla acest cod ca si codul swift, de la orice sucursala a bancii respective, printr-un extras de cont, unde sunt tiparite aceste informatii.Cand mergi tu sau posesorul la banca cere sa ti se sublinieze pe foaie care sunt aceste coduri, singur nu le vei deslusi.

| EATruth a răspuns:

Află cine este Satan, Diavolul.

https://www.seruah.com/cine-este-satan.html