| deuceD a întrebat:

Cum aflu codul codul iban pentru un card de la Raiffaisen Bank?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la o unitate a Raiffeisen Bank si intrebi.

| Minks a răspuns:

Te duci la banca cu buletinul si ceri un extras de cont. IBAN-ul il gasesti acolo.

| eucumine010 a răspuns:

Cauta in contract il gasesti acolo. Daca nu reusesti, te duci la banca.

| deuceD explică:

Nu trebuie sa fie afisat prin acte?

| even a răspuns:

Suna efectiv la banca dar daca e tarziu si in afara programului cu publicul instaleaza aplicatia de SmartMobile (internet banking) a bancii unde ai cont si descarci un extras de cont si-ti scrie acolo si IBAN-ul.

| Eugenia_Gabriela_1970 a răspuns:

Cum pot afla nr de cont fara a merge la banca?

| Rich_Valy_1990 a răspuns:

Este scris pe card