| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ajung un blogger de succes?
Momentan vreau sa fac blogging de sănătate/nutriție.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei să faci, fă. Succesul vine făcând.

| siriusblack98 a răspuns:

Partea de blogging este cu totul la pământ din cauza vlogging-ului. Ca să ai succes în ambele categorii trebuie să oferi ceea ce își dorește să audă cea mai mare parte a urmăritorilor. Totuși revin, cea mai mare parte a oamenilor vor să vadă și să audă un conținut, nu doar să îl citească. Iar acum pe bune, nu există blogger de succes pe TPU ca să îți dea sfaturi practice despre cum să-i furi pâinea.

| Mtoni a răspuns:

Cu multă dăruire cred că poți deveni popular. Iar ca să ai ce dărui trebuie să studiezi mult domeniul. În dezvoltare personala am auzit ca ai nevoie de zece mii de ore pentru a stăpâni un domeniu.