| DefneDD a întrebat:

Cum sa faci bani de ajuns sa construiesti un empire state builing?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Demonstrezi ca esti mostenitorul unic a lui G. Soros si lui D. Trump si l-ai pe nasul pe B. Gates. big grin

| DimLight a răspuns:

Joci la pacanele de 10 lei, castigi 100 si repeti pana ai destui bani rolling on the floor

| johnnny123 a răspuns:

Ți-ai mai revizuit aspirațiile? De la 100 de miliarde de dolari cat vroiai acum cinci minute ai ajuns sa te multumesti cu Empire State Building?

| missfatadelatara a răspuns:

Simplu.

Îl jefuiești pe Donald Trump.hee hee

| Ddcem a răspuns (pentru missfatadelatara):

Sau pe Bill Gates

| missfatadelatara a răspuns (pentru Ddcem):

Sau rolling on the floor

| Aedin a răspuns:

E 25 de lei un Lego. Nu stiu de ce vi se pare asa de scum sa isi faca unul.