| Keluxxx a întrebat:

Cum schimb nr.de telefon cu care am înregistrat contul de Pay-Pal?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In acest caz, daca nu mai ai numaeul de telefon, atunci PA! Ai pierdut contul.
Invatamant:
1. Macae odata lunar trebuie intrat in casuta de email, pe care am dat-o ca referinta
2. Inainte de schimbarea numarului de telefon trebuie intrat in conturile care-l folosesc si trebuie schimbat la numarul nou.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii in setarile contului tau, si acolo poti face modificarile dorite (intai trebuie sa te loghezi in cont).
La sfarsit salvezi setarile modificate si iesi din cont.

| Keluxxx explică (pentru Bula):

Problema e cu logarea in cont, că este in 2 pași, prin email(parolă) care pot să o fac dar pasul2 imi timite un cod de siguranță pe nr.de tel.cu care am făcut contul si nu il mai am. Deci nu pot intra in setari să schimb nr.De asta vreau sa știu alte metode sa bag nr.actual de tel.să primesc pe asta codul de autentificare in 2pași.

| Bula a răspuns (pentru Keluxxx):

In acest caz, daca nu mai ai numaeul de telefon, atunci PA! Ai pierdut contul.
Invatamant:
1. Macae odata lunar trebuie intrat in casuta de email, pe care am dat-o ca referinta
2. Inainte de schimbarea numarului de telefon trebuie intrat in conturile care-l folosesc si trebuie schimbat la numarul nou.