| Cerca_Lary_1958 a întrebat:

Cum imi recuperez contul yahoo mail cand am schimbat nr.de telefon?

2 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Soarta iti spune sa renunti la IMBECILITATEA AMARATA de yahoo, care sare mail-uri (si la primire si la trimitere), are o interfata imbecil de incarcata (iti trebuie calculator puternic sa poti sa o incarci), etc. (are si alte probleme) si sa treci pe gmail, merge MUUUUUUUUUUULT MAI BINE!

| NH4OH a răspuns:

Dacă contul pierdut nu are un alt cont de mail de rezervă sau un număr de telefon real și confirmat, nu mai poate fi recuperat. Dacă ți-ai schimbat nr de telefon. cred că cel mai bine este să îți faci un alt cont.