| ionut1010puiu a întrebat:

Cum verific online daca mai lucrez intr-o societate?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa verifici online, nicaieri, dar ar trebui sa stii ca doar mergi la munca, iar daca nu ai primit nici o instiintare de lichidare sau de concediu, inseamna ca esti inca angajat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există această posibilitate online.
Relația de muncă cu ei se bazează pe un contract.
De obicei, dacă contractul încetează. o societate serioasă te anunță.
Dar în 23 de ani de activitate în privat am întâlnit nenumărate cazuri când legislația nu se respectă.

| danbnz a răspuns:

Lucrezi la "Matrix"?

| JicaContra a răspuns:

Singura idee pe care o am e sa verifici daca esti asigurat la cnas
http://www.cnas.ro/page/verificare-asigurat.html
insa, daca te-ai angajat in alta parte si noul angajator plateste asigurarile, nu mai e semnificativ

| oz_1736 a răspuns:

Se vede si la medicul fe familie daca e mai aproape si ca intelegeti bine