| Bogdan_Untu_1983 a întrebat:

as vrea sa lucrez online de pe pc...ce imi recomandati? Va multumesc.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că problema se pune altfel: cine te recomandă pe tine (pentru un job gen teleworking)

| Bogdan_Untu_1983 explică (pentru sierra1):

Sunt multi care lucreaza part time cateva ore pe zi de acasa.din fata calculatorului...

| sierra1 a răspuns (pentru Bogdan_Untu_1983):

Corect, dar de ce angajatorul te-ar prefera pe tine și nu pe altul, asta era ideea

| Bogdan_Untu_1983 explică (pentru sierra1):

Cum lucreaza altii asa as putea lucra si eu ...aici depinde de experienta fiecaruia...in fine.