| problematic a întrebat:

Cumpar site-uri.
Doresc sa imi spuneti domeniul, traficul si castigurile lunare. Deasemenea si pretul.

Numai bine.

11 răspunsuri:
| problematic explică:

Alecs94, stiu cu ce se mananca site-urile. Daca n-aveam habar, mai ceream informatii legate de trafic si castigul lunar? Cred ca nu. Stiu sa fac si eu site-uri, crede-ma. Vreau sa imi imbogatesc portofoliul de site-uri detinute, vreau sa ma extind pe cat mai multe nise. Tocmai de aceea vreau sa cumpar site-uri.

Asadar, daca aveti site-uri de vanzare, le cumpar. Nu vreau sa fac un site nou, cabanova sau alte prostii. Vreau site-uri deja existente, cu vechime, cu vizitatori fideli, cu un oarecare castig lunar.

Numai bine.

| alecs94 a răspuns:

Iti fac orice site vrei tu, doar sa imi spui cu ce vrei, si ca sa castigi banii, trebuie sa pui reclame pe site sau google adsense, si ca sa faci un site trebuie sa ai multi vizitatori pe zi ca sa faci banii, lasa-mi un mesaj pe privat si vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand site - magazin online si revista online 2 in 1 - venituri din vanzari si publicitate, in primele 15 din trafic, maxim cca 2500 vizitatori pe zi, oportunitate uriasa - http://www.kids-shop.ro

detalii la kidsshop1@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da`mi un YM si vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.manelutza.net care include si domeniul www.animalutu.com
ambele expira in ianuarie 2012. mai multe detalii : dj_gabor93!

| Ioan489 a răspuns:

Id de mess : tutorialevideo489@yahoo.com

| Magicianul1 a răspuns:

Intra pe www.cabanova.ro si informeazate e cel mai bun site de facut site-uri. Funda:d

| Loxodonta a răspuns:

Salut,

Siteul www.loxodonta.ro este de vanzare daca te intereseaza.
Siteul este PR3, minim 600 vizitatori unici pana la cateva mii
Pretul este de 2500 Euro.

| Romania_Bluepages_1973 a răspuns:

Www.bluepages.ro e de vanzare. 0721237762

| Johnny82 a răspuns:

Id mess : vladionut82

| cosmin13v a răspuns:

Vand site hosting-gratuit.org in primele 4 pe google.ro la "hosting gratuit" platforma joomla pret 400 Ron. In pret includ si cele 422 de conturi active adica vreo 550 de site-uri care lunar insumeaza un trafic de peste 200 000 de accesari. Totul poate fi configurat prin control panel se poate limita crea sterge introduce reclame fortate configura etc etc contul si site-ul fiecarui utilizator in parte. Cine este interesat un email la infobuzau@gmail.com. Site-ul are cateva reclame adsense asa ca nu este mai deloc monetizat si asta pentru ca nu am introdus reclame fortate utilizatorilor. Potentialul site-ului este urias dar nu ma mai pot ocupa mai deloc de el.