| WhatABeautifulDay a întrebat:

Daca am in posesie 1000 euro si vreau sa ii convertesc in dolari, ii poti convertii direct sau mai intai trebuie sa cumpar RON in valoare de 1000 euro si apoi cu banii aia sa cumpar suma pr care o vreau in dolari?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Poți să îi transformi in mod automat (în mod direct) în orice valută dorești (dolari, lire sau altceva).

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O să plătești o mică taxă, dar poți direct în valută. Sunt multe sedii de schimb care se ocupă cu așa ceva.

| Kerre a răspuns:

Nu trebuie sa te chinui sa transformi din valuta in valuta, o poti face direct dar iti va lua ceva comision.