| alexRE a întrebat:

Daca am luat bacul si la toamna ma duc la facultate pot sa mai solicit indemnizatie de somaj?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform L.76/2002 nu se poate solicita indemnizatie de somaj daca urmezi cursurile in invatamantul universitar. Numai bine!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da din cate stiu eu poti si cand incepi faculta cred ca se va opribig grin

| RimePeHartie a răspuns:

Eu stiu ca nu. acum cativa ani dk nu intrai la fac puteai sa primesti indemnizatia de somaj. acum nu stiu cum e