| Lucaaragiale23 a întrebat:

Daca am sa transfer 180, 25€ dintr-un cont de paypal in cont de revolut și după din contul de revolut in alt cont de PayPal, cu câți banii mai rămân după comisioanele de transfer paypal - card și după schimb-ul valutar de pe revolut din lei in GBP pentru ai baga pe alt cont de paypal
Știu că pot transfera din PayPal in PayPal dar nu pot din cauza altei probleme nu mai stau sa detaliez

1 răspuns:
| Cavaler001 a răspuns:

Daca vrei sa fii sigur de plata nu te mai uita la comisioane. Nu sunt camatari si pana la urma trebuie sa platesti un curs mai mare daca vrei protectia prin PayPal. Altfel platesti cu Revolut-ul si e posibil sa nu fii multumit de produs/sa iei teapa.