| BeingSelfless a întrebat:

Dacă aș crea un plan de afaceri pentru a accesa fonduri nerambursabile sau start up nation, ar putea oferi aceste fonduri pentru a acoperi o perioadă (luni) cheltuieli de chirie și mentenanță, înființarea firmei, cumpărarea de mobilier și alte lucruri administrative?

1 răspuns:
| Standt a răspuns:

Nu. Pentru alea trebuie sa ai banii tai. Banii cu care sa incepi. Nu primesti toata suma. Trebuie sa ai un procent din cat ai nevoie pentru afacere.