| johnatthan a întrebat:

Daca aveti nevoie de bani, uitati aici o solutie foarte simpla - m-am documentat destul de mult in privinta si stiu ca nu e facatura. am bagat si bani

http://ow.ly/aNYqc ce ziceti?

4 răspunsuri:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Bine mai, bani baga toata lumea. Intrebarea ie daca ai scos ceva?!

| johnatthan explică (pentru theboywithanewbrightwonderfulfuture):

Mersi de intrebare, o sa scot in curand, imediat dupa ce fac rost de niste bani sa investesc. De scos da se scot destui au si camera de conferinta pentru intrebari... http://login.meetcheap.com/conference,jbpdailyconferenceroom

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns (pentru johnatthan):

Am avut si eu conturi pe site-uri de genu si intotdeauna s-a dovedit ca is niste scam-uri, sau scoti bani.dar foarte putini

| Aezakmi a răspuns:

Salut,doresti o schimbare financiara in viata ta? doresti sa devii independent financiar in doar cateva luni? vrei sa ajungi la salarul tau stand in fata calculatorului in putin timp? poti ajunge si la mii de euro, asta depinde de tine,! LIfe Care iti ofera sansa la o viata sanatoasa, si iti ofera o mica afacere a ta unde tu esti "seful" si castigi din munca ta si din munca altora! ai biorul tau virtual an recrutii tai si asa s.a.m.d...suna frumos? asa este, daca te intereseaza sau doresti detalii adauga-ma in lista ta de prieteni pe messenger:skaterboy_66 si te voi lua sub aripa te voi invata cum sa fac bani fara nici-un leu investit