| Bella08122016 a întrebat:

Daca cei de la ING BANK mi-au inchis contul, ma pot duce la ei pentru a-l deschide din nou?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca l au inchis ei asa de capul lor...

| Bizon95 a răspuns:

Depinde de motiv

daca ai avut 0 lei si 0 bani si ei trebuiau sa isi ia abonamentul lunar (care e foarte mic) si nu au avut de unde, asa ca ti-au inchis contul, atunci DA, chiar abia asteapta

daca ai facut o chestie naspa, atunci NU

deci, ar trebui sa spui si DI SHE? tongue

| Bella08122016 explică (pentru Bizon95):

Am făcut cardul pentru a depune o sumă de bani, din acea suma ei trebuia sa si ia un comision pentru că nu lucram si nu au avut de unde si l au închis
Mai pot deschide acelasi cont? Pe 4 luna aceasta trebuie sa mi între niste bani pe acel cont

| Bizon95 a răspuns (pentru Bella08122016):

Da, CRED, insa nu e mare lucru sa suni si sa intrebi
nu ai nimic de pierdut...

| Andreeush a răspuns:

Depinde de motivul pentru care l-au închis.
Ai putea să mergi la ei și să îi întrebi.