| Mwhahahaa a întrebat:

Daca cineva vrea sa iti transfere bani pe card, ce cod trebuie sa ii dai?

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Contul cardului, nu nr. cardului!

| CorontzGurGurul a răspuns:

Sal, numele complet, numarul de cont si cateodata sucursala bancii

| iulikka a răspuns:

Simplu, scoate bani din card si se duce la banca si ii transfera pe cardul tau, sau sunt niste aparate ca bancomatele pentru ca sa transferi bani:*

| vw9378 a răspuns:

Codul iban

| maryana5 a răspuns:

E-mailul cu care te-ai inregistrat pe paypal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul tau bancar. Acesta e scris in foile pe care le ai de la banca, unde ai si pinul. A nu se confunda cu codul de pe card.

| GabyZarny a răspuns:

Daca transferul se face prin paypal trebuie sa ai email'ul cu care s-a inregistrat pe paypal.

| gabisteaua74 a răspuns:

Codul pin al cardului