| Mikioaja a întrebat:

Dacă dau cuiva ibanul de la card poate sa-mi afle datele personale sau sa retragă bani?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți-am mai spus odată (degeaba, se pare): nu

| Jokers666 a răspuns:

Nu prea cred ca poate sa iti afle datele personale ca nu prea nu are cum sa se foloseasca de IBAN

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Raspunsul meu este nu, nu iti poate afla datele personale sau altceva...decat ar putea sa iti adauge bani in cont.
Pentru a retrage bani, are nevoie de numarul cardului, anul si luna in care expira cardul si codul cvv! Altfel, fara aceste date nu poate face nici-o retragere (online)!