| Radandam a întrebat:

Daca fac pe Instagram in medie 2000 de like-uri pe postare, câți bani poate genera like urile astea? Cum sa fac sa scot banii pe postare? Precizez ca am 40 și ceva de mii de urmăritori.
Vreau mai multe detalii.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din like-uri nu faci bani, dar din sutele de urmaritori poti.
Vei fii luat in considerare, abia dupa ce treci de 100.000.

| danbnz a răspuns:

Zero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se fac bani pe like-uri.

| Sekim a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa faci bani din like nicaieri. Cei care scot bani din Instagram scot din promovare. Poti lua spre exemplu 20 de euro sa pui la story 24h ceva. Sau 50e sa faci o postare si sa o tii 1 zi.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Nu poti scoate tu banii, instagramul trebuie sa te observe si sa faca lucrul asta dar 40K urmaritori pentru un Instagram nu sunt destul de multi pentru a face bani. Poate sa faci promovari unor afaceri cu haine cum sunt conturile astea care vand haine tablouri etc contracost.

| Cosmin89321 a răspuns:

Ai putea face postari sponsorizate, adica porti niste ochelari in postare si la titlu zici wow ce faini is ochelarii astia de la www.ochelari.ro
Dar stabilesti de din-ainte cati bani primesti pe suta de accesari, totusi nu vor fi multi bani.