| Faranume242424 a întrebat:

Dacă la numele de la contul de PayPal am pus unknown name, mai pot primi banii in contul bancar? Transferurile între conturile de PayPal sunt comisionate?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Suna la paypal spune-le nelamurirea ta si aia iti vor raspunde siti vor spune exact cum sta treaba.Cu alte cuvinte mergi direct la sursa, nu te lua dupa ce spune unu altu.La ora asta stiai deja si raspunsu la ce nu stiai.Simplu,eficient si rapid laughing

| qwertpro a răspuns:

Ei bine nu conteaza ce nume pui la paypal,poti pune orice nume vrei, principalu e sa ai cardul confirmat, caci cardul e cel mai important.Da, exista comision, de 8-11%.