| 93Anna93 a întrebat:

Daca ma duc la banca, imi poate schimba o bancnota de 50 de euro in bancnote de 10 euro? Tehnic ,cred ca ar trebui sa se poata, dar in Romania orice e posibil. (scuze daca nu am ales categoria bine)

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

Din păcate politica băncilor nu permite acest schimbsad dar poți încerca la orice casă de schimb valutar

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot daca vor, dar poti incerca la o casa de schimb valutar.

| 93Anna93 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca cei de la casele de schimb valutar pot fi mai sictiriti decat cei de la banca... Oricum voi incerca in ambele locuri. Poate gasesc pe cineva caruia sa i se faca mila de mine sau poate va avea persoana careia trebuie sa ii dau banii sa imi dea rest si nu va mai fi nevoie sa fac pe miloaga laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 93Anna93):

Eu am fost la casa de schimb (in Sibiu) si nu am fostrefuzat

| 93Anna93 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt din Focsani, daca eram din Sibiu te rugam sa imi dai adresa casei de schimb. Oricum merci pentru pont, o sa incerc la casa de schimb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 93Anna93):

Succes

| 93Anna93 explică (pentru anonim_4396):

Merci!