| 93Anna93 a întrebat:

Daca ma duc la banca, imi poate schimba o bancnota de 50 de euro in bancnote de 10 euro? Tehnic ,cred ca ar trebui sa se poata, dar in Romania orice e posibil. (scuze daca nu am ales categoria bine)

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

Din păcate politica băncilor nu permite acest schimbsad dar poți încerca la orice casă de schimb valutar

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot daca vor, dar poti incerca la o casa de schimb valutar.

| 93Anna93 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca cei de la casele de schimb valutar pot fi mai sictiriti decat cei de la banca... Oricum voi incerca in ambele locuri. Poate gasesc pe cineva caruia sa i se faca mila de mine sau poate va avea persoana careia trebuie sa ii dau banii sa imi dea rest si nu va mai fi nevoie sa fac pe miloaga laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru 93Anna93):

Eu am fost la casa de schimb (in Sibiu) si nu am fostrefuzat

| 93Anna93 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt din Focsani, daca eram din Sibiu te rugam sa imi dai adresa casei de schimb. Oricum merci pentru pont, o sa incerc la casa de schimb.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 93Anna93):

Succes

| 93Anna93 explică (pentru anonim_4396):

Merci!