| PedoBarbie a întrebat:

Intrebarea de azi din oracol:,, Consideri ca in Romania ar trebui sa existe si femei pe bancnote?,, e putin gresit pentru ca exist o femeie pe bancnota de 10 lei, dar nu ca fata principala.

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Mi-e indiferent cine e pe bacnota, important e sa le amlaughing))

| PedoBarbie explică:

După întrebarea asta mea o pus și femei.

| Narcis2007 a răspuns:

Cine de exemplu?

| Danzell a răspuns:

Consider ca ar trebui sa existe numai femei pe bancnote... in felul asta am scapa si noi barbatii de toate tampeniile astea feministe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania nu prea am avea ce femei sa punem pe bancnote. Adica nu prea avem mari personalitati feminine.

| LostInPark a răspuns:

Eu as vrea s-o vad pe Viorica Agarici pe una din bancnote.
Culmea e sa platesti in agarici alti agarici laughing)