| Denisveste77 a întrebat:

Daca ma duc la schib valutar sa schimb 300 euro si nu am buletin merge sa imi schimbe?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. La schimb valutar. La o banca nu merge. E totusi bine sa eviti casele de schimb valutar. Mergi la o banca. E mai sigur.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Depinde cine e la ghiseu, unele mi-au mai schimbat bani si fara buletin, dar altele au inceput sa faca crize de nervi.
In mod normal ar trebui sa ai buletinul cu tine, ca sa eviti alte probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred fiindca esti minor, man rolling on the floor