| llleo a întrebat:

Dacă mă duc mâine la banca sa cer un extras bancar, mi-l da sau îmi face programare în altă zi? Ca știu ca acum e cu programări etc

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu poti sa-l ceri pe mail sau din aplicatie?
Cine pisici ami merge in ziua de azi a banca pentru un extras?

| flixbuster a răspuns:

Aia cu programari e ca sa intri in banca - din motive de covid, sa nu fie aglomeratie. Odata intrat in banca te "serveste" pe loc.

Sfat: fa un singur si ultim drum la banca, ia-ti internet sau mobile banking (dupa gust) si iti scos extras de cont si la 03:00 noaptea de la tine de acasa in timp ce bei o berewinking

| UserRo10 a răspuns:

Ti se face pe loc sau ti se genereaza instant in aplicatia de online banking. BCR stiu ca vrea sa se intre in sediu pe baza de programare online de cand cu pandemia

| Saiko93 a răspuns:

Ce programari? Mie mi l-a dat pe loc doar ca trebuie sa astepti la coada de este vreuna. In rest, astepti pana ti le scoate pentru perioada dorita la imprimanta