| AlaskaYoung17 a întrebat:

Daca mergi la o facultate si intri la buget, poti intra si la a doua facultate tot la buget? Sau doar prima facultate se face pe banii statului?

Răspuns Câştigător
| rapp2020 a răspuns:

Doar prima facultate poti sa o faci la buget, nici macar nu conteaza daca o termini sau nu... a doua e pe banii tai.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Daca nu plătești pe prima, a doua o plătești. Sau daca o plătești pe prima, pe a doua nu o mai plătești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a doua e mai scumpa decat prima, o poti plati pe prima si o poti face pe a doua la buget.