| anonim_4396 a întrebat:

Dacă să zicem că bag la pariuri pe 3 meciuri... Unul cu cotă de 20 și cele două cu cotă de 2.Eu dacă am pariat cu 2/3 și meciul cu cotă de 20 nu îmi iese voi câștiga banii doar cu cotele 2? sau toți banii puși în joc?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vei lua câstigul minim de pe bilet.

| alexfab33 a răspuns:

Vei castiga o cota de 4 total, deci pui in joc 3 si castigi 4

| chiken69 a răspuns:

Cum au zis si cei de mai sus, dar nu prea iti recomand sa bagi la cote de 20winking

| Dragoș2295 a răspuns:

Vei lua câștigul doar de pe cele două cote de 2 asta dacă o să fie câștigătoare.