| Razvan03Andrei a întrebat:

Vreau si eu sa pun la pariuri sportive tipul de pariu BAZA.
Eu am inteles cum se face, dar nu am inteles o singura parte.
Deci. daca avem 10 meciuri si alec 3 meciuri ca fiind baza se inmultesc cotele celor 3 meciuri BAZA si rezulta un numar X.Din start daca ai pierdut un meci BAZA ai pierdut de tot biletul.dar daca pierzi vreun meci care nu este BAZA(celelalte 7) pierd tot biletul sau doar nu se mai inmulteste X-ul cu cota aia de la meciul pierdut?

Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun(Daca pierd vreun meci ce nu este baza, biletul estu NUL?)

Multumesc anticipat!happy

1 răspuns:
| Raulz1995 a răspuns:

Nu, iti mai ramane baza daca iti ies toate meciurile de la baza castigi suma celor 3 baze, daca iti ies toate meciurile castigi toti banii.