| Titan123 a întrebat:

Daca te duci beat sa joci la loterie, ai șanse mai mari de a câștiga?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Ai scris asta la categoria afaceri... nu ma decid daca sa iau in serios sau in gluma

7 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu, dar ai șanse mai mari să adormi și să visezi că ai câștigat.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Posibil, și îi plătesc ăia o sumă de bani daune fizice și morale.

| Apokales a răspuns:

Pe o parte devii mai indraznet, risti mai mult si ai castiguri mai mari, dar pe alta parte nu mai ai ratiunea cu tine, poti sa nu mai iei totul in calcul si o greseala sa te coste totul. Depinde.

| johnnny123 a răspuns:

Nu, dar macar dupa ce pierzi poti sa spui "am fost beat" in loc de "am fost fraier".

| Zuzu1991 a răspuns:

Cred ca daca iti raspunde cineva "da" o sa te duci direct in coma alcolica, ca sa castigi la sigur big grin

evenso
| evenso a răspuns:

Nu, ai sanse la fel de mici ca si treazlaughing

| al0o0o0 a răspuns:

Ai sanse mai mari sa iesi cu datorii.