| anamariagocica a întrebat:

Daca te suna o persoana din alta tara sa zicem Germania si ai abonament pe telefon iar persoana respectiva are numar de Germania iti adauga cost suplimentar la abonament? MUltumesc anticipat...dau funda:*

Răspuns Câştigător
| DenisaU a răspuns:

Ţie nu iţi adaugă cost suplimentar deoarece nu tu ai sunat.happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de mine e cost iti baga crying nu mai vorbi gata, iti viine de plata 178, 9874 euro, vrei sa arunci banii?

| Maruuuca a răspuns:

Nu, deloc, nici cu rominghappy, doar lui. In scimb, daca vrei sa suni tu, trebuie sa ai roming si iti va consuma din minutele internationale, daca ai.

| DaaaaViiiiid a răspuns:

Nu nu-ti adauga, doar daca ai roming-ul activat big grin FUNDA tongue?