| Ovidiuxxxc a întrebat:

Hello people. Daca-mi adaug cardul de credit pe PayPal si primesc bani in PayPal, as putea sa trimit banii din PayPal pe cardul meu adaugat? Ma tot gandesc, pentru. ca PayPal nu are LEI.

1 răspuns:
| Madalina7944 a răspuns:

Salut, poti sa faci lucrul acesta cu un card de credit international. Eu de exemplu am de la ING, iar conversia euro-lei sau dolari-lei se face automat atunci cand ii scoti de la bancomat. Cand trimiti banii din PayPal pe card ca sa ii scoti, o sa iti ia un comision de 2 euro.