| seby1998 a întrebat:

Daca vand un obiect si mai am garantie pe el si il dau omului care il cumpara, el poate avea toate informatile despre mine de pe ea

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu, in bon nu apare CNP, nici numele si nici adresa sau numarul de contact care iti apartin. Vede valoarea produsului si adresa de unde a fost cumparat.

2 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Dap, se duce in locul de unde a fost cumparat obiectul si afla persoana si date despre cine a cumparat acel obiect.

| alegra90 a răspuns:

Daca nu il intereseaza nu o sa afle informatile despre tine dar din pacate daca il intereseaza le va afla