| Cristianauto a întrebat:

Daca vreau sa iti deschid o masa in mall cu vata de zahar, ce trebuie sa fac, as vrea sa imi spuneti pasii pentru aprobari si ce sune ar trebui, va multumesc funda imediat dupa raspunsul cel mai satisfacator

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Vorbesti cu cel ce detine mall-ul, tu o sa iti deschizi acolo masa si o sa primeasca si el ceva ca te lasa.
Asta mi se pare mie logic, nu am cunostinte in domeniu.
S-ar putea sa platesti mai mult la inceput, ar fi si asta posibil.
Ca sa fi 100% sigur, mergi in mall ul respectiv si intrebi personalul, daca nu stie sa iti raspunda, spune-i sa te ghideze la cineva care stie.
O seara frumoasa!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chiria e mult prea scumpa plus ca si acolo intri daca ai relati bune

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa mergi la Camera de Comert din orasul tau sa-ti deschizi un PF si sa-ti iei toate autorizarile sanitare si confectionare si vanzare a produselor alimentare.